Каталог товарів

Рекуператор PRANA – 200 C

Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
Рекуператор PRANA – 200 C
RP3
В наявності
Ціна
10 600,00 грн.
200 C
Приплив 185 м3/год
Витяжка 177 м3/год
Одночасна робота притоку та витяжки
ККД до 93 %
Споживання енергії 4-91 Вт*год
Міні-догрів
Довжина робочого модуля від 500 мм
Діаметр 200 мм
Діаметр монтажного отвору від 215 мм
Рекомендована площа до 120м2
Утеплення корпусу
Система управління пульт дистанційного управління, мобільний додаток Prana Remote Control
Мідний теплообмінник Так
Доставка по Україні
Доставка по Європі та СНД
Сертифікат Європейський сертифікат якості СЕ

Рекуператор PRANA – 200 C

Рекуператор Prana 200C – напівпромислова модель. Призначена для обслуговування великих приміщень або приміщень з особливими вимогами.

Для гарного самопочуття і продуктивної роботи необхідне чисте повітря. З цим завданням впорається припливно-витяжна система. Установка усуває відпрацьоване повітря разом з пилом і алергенами і доставляє чисте, свіже і трохи тепле. Це можливо, оскільки потоки не змішуються один з одним. Проходячи через мідний теплообмінник припливне повітря отримує тепло відпрацьованого і знезаражується. Як результат – економія енерговитрат і приємний мікроклімат в приміщенні.

Думки про Prana 200C вказують на те, що прилад здатний ефективно підігріти холодне повітря взимку і охолодити його влітку. Це сучасний метод збереження енергії і підтримки чистоти.

Переваги:

 1. одночасний приплив і витяжка забезпечені;
 2. пульт ДУ для практичного управління на відстані;
 3. легкий, швидкий і акуратний монтаж;
 4. економія електроенергії;
 5. відсутність шуму в режимі сну;
 6. додаток для управління зі смартфона.

Рекуператор Prana 200C енергоефективність

Компактний корпус, виготовлений з АВС пластика. Цей матеріал довговічний, стійкий до постійних навантажень і, що найголовніше, не виділяє шкідливих речовин. Робочий модуль захований в стіні.

Відгуки показують, що рекуператор здатний швидко і з високим результатом очистити повітря. Це особливо радує людей, які страждають від алергії або мають маленьких дітей.

Установка

Монтаж слід проводити в стіні, яка межує з вулицею. Для цього необхідно зробити наскрізний отвір і вставити рекуператор, використовуючи монтажну піну або інший ущільнювач. Установку слід виконати з нахилом до 4 градусів, щоб конденсат не накопичувався всередині системи. Зовні буде видно тільки решітки, тому монтажні роботи не спричинять за собою порушення вигляду фасаду. Відгуки тих, хто вже провів установку рекуператора Prana, заявляють, що монтажні роботи проходять швидко, безпроблемно і займають 1-2 години часу.

Рекуператор Prana 200С монтаж

Технічні параметри

Мідний теплообмінник, який використовується як рекуператор тепла, запобігає накопиченню зайвої вологи, розмноженню бактерій і цвілі. Оскільки мідь - це природний антисептик, вуличне повітря, проходячи через обмінник, зберігає природні властивості, не даючи бактеріям проникати всередину кімнати. Він є хорошим провідником тепла, має антикорозійні властивості, тому забезпечує тривалий термін служби.

Рекуператор Prana 200С теплообмінник

Практичний, оновлений дизайн захисних ковпаків, як внутрішнього, так і зовнішнього, запобігають потрапляння крапель дощу, снігу, комах та інших дрібних частинок всередину пристрою.

Практичні режими:

 1. «Міні-догрів» ефективний в зимову пору року при мінусових температурах. Для комфортних умов вночі встановіть цю опцію, і температура в кімнаті підвищиться на 3 – 5 градусів.
 2. «Зимовий режим» не допускає замерзання або, якщо апарат замерз, допомагає розморозити протягом 60 хвилин, без увімкнення двигунів.
 3. «Провітрювання» усуває зайву вологість не допускаючи появи конденсату і, відповідно, перешкоджає утворенню грибка, цвілі й вогкості.

Рекуператор Prana 200С управління

Доступна ціна Prana 200C і висока якість нової розробки з гарантованими показниками ефективності - це ще одна важлива особливість для людей, що піклуються про своє здоров'я.

Міні-догрів

Купити Prana 200C можна з функцією міні-догрів. Дана опція доукомплектовується за окрему плату (суму уточнюйте у менеджера). Управляється функція (включається/вимикається) за допомогою дистанційного пульта або мобільного додатку. Міні-догрів дозволяє розширити температурний діапазон системи. Можливості:

 • додатково збільшує температуру припливного повітря до 4°С;
 • запобігає обмерзання теплообмінника і вентиляторів.

Зверніть увагу, при температурі повітря більше 20 градусів тепла, дану функцію включати настійно не рекомендується.

Технічне обслуговування

Щоб рекуператор відслужив заявлений термін від виробника, потрібно дотримуватися експлуатаційних рекомендацій і своєчасно проводити технічне обслуговування. Для цього необхідно не рідше ніж раз на два роки проводити очищення поверхонь вентиляторів і теплообмінників від пилу і бруду, що утворився.

Додаткові вигоди

 • Обслуговує велику територію – 120 кв. м, при цьому економно споживаючи енергоресурси.
 • Установка можлива в торгово-промислових комплексах, на заводах, в санаторіях, саунах, офісних приміщеннях, навчальних закладах і для побутового використання.
 • Споживання електроенергії залежить від обраної інтенсивності роботи. Споживана потужність – 12 – 55 Вт.
 • Низький рівень шуму забезпечує комфортне перебування в приміщенні. Діапазон від 13 – 40 Дб.
 • Купити Prana 200C від українського виробника, який отримав європейський сертифікат якості, у вас є можливість, оформивши замовлення на нашому сайті.

Обережно, підробка

Численні думки про Prana 200C вказують, що система дійсно є інноваційний продуктом, який вирішує проблему вентиляції приміщення раз і назавжди. Але це тільки в тому випадку, якщо ви придбали оригінал. Копія рекуператора, яку часто видають за оригінал Прана, виготовлена з неякісних і дешевих матеріалів, тому в експлуатації не відповідає заявленим параметрам. Тому, щоб не попастися на гачок недобросовісних продавців, пам'ятайте – оригінальний рекуператор завжди має:

 • сертифікат дилера від компанії виробника;
 • серійний номер;
 • техпаспорт;
 • фірмову упаковку.

Також ви можете звірити зовнішній вигляд пропонованого товару з продукцією на офіційному сайті виробника. Якщо помічені будь-які неточності, є небезпека, що перед вами підробка.

Коментувати

Переглянуті товари