Каталог товарів

Рекуператор PRANA – 340A

Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
Рекуператор PRANA – 340A
RP5
В наявності
Ціна
13 800,00 грн.
340 A
Приплив 540 м3/год
Витяжка 520 м3/год
Одночасна робота притоку та витяжки
ККД 78 - 54 %
Споживання енергії 30 - 110 Вт*год
Діаметр 340 мм
Діаметр монтажного отвору 360 мм
Утеплення корпусу
Система управління керування за допомогою димера або двох димерів
Мідний теплообмінник Так
Ламаний канал Так
Доставка по Україні
Доставка по Європі та СНД

Рекуператор PRANA – 340A

Prana 340A модель рекуператора призначена для промислового та побутового використання у великих приміщеннях. Наповнює приміщення свіжим повітрям, зберігаючи його тепло або прохолоду за допомогою теплообмінної системи. Може працювати в тандемі з кондиціонером, наповнюючи кімнату вуличним повітрям і зменшуючи навантаження на кондиціонер.

Очищення відбувається за рахунок антисептичних властивостей матеріалу теплообмінника. А також, оскільки припливне і відпрацьоване повітря циркулюють по різних каналах не змішуючись, відбувається видалення забрудненого повітря, а також приплив чистого.

Корпус рекуператора Prana виготовлений з високоякісного АВС пластика і утеплений. Пластик не виділяє шкідливих речовин, утеплений корпус підвищує енергоефективність.

Відгуки покупців вказують на те, що система ефективно справляється із завданням вентилювання, при цьому зберігаючи склад повітря без змін.

Технічна сторона

Модель Prana 340A не має спеціальних очисних фільтрів. Але це не робить апаратну частину менш ефективною. А, навпаки, захищає від скупчення пилу і спор грибків. Не потрібна чистка і заміна на нові фільтри.

5 опцій на вибір:

 1. «Рекуперація» - в зимову пору року в цьому режимі відбувається повернення тепла за рахунок теплообмінника. Тепле повітря, виходячи з приміщення, нагріває обмінник, в свою чергу вхідне повітря отримує тепло відпрацьованого.
 2. «Пасив» - робота можлива при різниці температур на вулиці і всередині не більше 5 градусів. З цією функцією циркуляція повітря відбувається мимовільно, завдяки відкритій кришці.
 3. «Витяжка» - перешкоджає появі зайвої вологості всередині приміщення і виводить її назовні. Таким чином, не допускається розвиток цвілі, усувається неприємний запах.
 4. «Приплив» - регульована опція, необхідна для надходження свіжого повітря в кімнату.
 5. У літній період відбувається процес "Зворотної рекуперації", коли повітря з вулиці трохи охолоджується мідним обмінником.

Думки про рекуператор Prana 340A підтверджують його ефективність, як в літній, так і в зимовий період.

Чому варто придбати дану модель?

рекуператор PRANA – 340А

Мідний теплообмінник має високу тепло провідністю і не іржавіє. Повертає 54 – 78 % тепла в залежності від обраного режиму роботи. Повітря, проходячи через обмінник, звільняється від алергенів, мікробів і бактерій, що сприяє приємному мікроклімату в будинку.

Додаткові переваги:

 • постійний приплив і витяжка;
 • поступове регулювання за допомогою одного або двох димерів;
 • економія на опаленні та охолодженні;
 • просте встановлення і монтаж обладнання;
 • можливість швидко створити або реконструювати централізовану систему вентилювання;
 • компактні розміри.

Висока якість і доступна ціна Prana 340A - це найкраще поєднання для сучасного споживача. Оскільки вдосконалений прилад орієнтований на поліпшення якості життя і економне споживання електрики.

Кому необхідний прилад?

Підходить для встановлення, як в нові об'єкти, так і для удосконалення, заміни або реконструкції систем вентиляції в приміщеннях з великою площею.

Споживання електроенергії залежить від обраного режиму і циклу інтенсивності. Діапазон споживання від 30 – 110 Вт/год, мінімальний рівень шуму.

Щоб придбати Prana 340A українського виробництва оформіть замовлення у нас на сайті і ми доставимо Ваше замовлення будь-якою поштовою службою.

Коментувати

Переглянуті товари