Каталог

Фільтри

Ремонт, чистка та сервіс кондиціонерів

Специфіка сервісного обслуговування кондиціонерів

Сервіс - ремонт кондиціонерівПід процедурою сервісного обслуговування кліматичної техніки мається на увазі цілий комплекс заходів, спрямованих на безперебійну роботу обладнання протягом тривалого часу. Сервісне обслуговування кондиціонерів необхідне не лише з практичного, але й з естетичного погляду. Важлива роль при цьому відводиться діагностуванню та профілактичним оглядам, так як завдяки своєчасному виявленню та заміні зношених деталей можна уникнути серйозних несправностей, а, відповідно, і дорогого ремонту кліматичного обладнання.

"Рівне - Кондиціонер" спеціалізується на наданні послуг у сфері реалізації та встановлення техніки, пропонуючи ремонт та обслуговування кондиціонерів для вентилювання та кондиціювання приміщень. Вартість обслуговування кондиціонера вас приємно здивує.

Найбільше користуються попитом послуги чищення та ремонту кондиціонерів. Нижче наведено більш детальний опис кожної з цих послуг.

Професіонали компанії "Рівне - Кондиціонер" з радістю супроводжуватимуть вас на всіх етапах експлуатації системи, включаючи встановлення та ремонт кондиціонерів. Майстри радять проводити сервісне обслуговування техніки кілька разів на рік. Найкраще це робити в літній та весняний періоди. Але у разі необхідності такі роботи можна проводити частіше.

Сервісне обслуговування кондиціонерів включає цілий перелік діагностичних і профілактичних робіт, які забезпечують гарантію того, що обладнання не вийде з ладу раніше належного часу. Тільки ретельний догляд та контроль можуть значно подовжити термін експлуатації. Режим використання системи безпосередньо впливає на характер профілактичних заходів.

 • Одноразовий догляд, що включає ремонт і заправку побутових кондиціонерів, радять здійснювати тим, хто користується системою лише час від часу, приблизно 6-7 місяців за рік.
 • Сезонний догляд за кліматичним обладнанням проводять раз на півроку, за умови, якщо система активно використовується 9-12 місяців на рік.
 • Індивідуальний графік догляду за системою кондиціювання. Такий тип обслуговування є актуальним, якщо ви користуєтеся обладнанням цілий рік з метою підтримання оптимальних кліматичних умов, незалежно від пори року.
 • З метою профілактики не рідше, ніж раз на рік повинно виконуватися антибактеріальне чищення кондиціонера, а також при необхідності усуватися всілякі проблеми в роботі системи.

Повноцінний сервіс кондиціонерів включає ряд заходів:

 • перевірка;
 • чищення випарника кондиціонера;
 • очищення теплообмінника, включаючи зовнішній та внутрішній блоки;
 • чищення фільтра кондиціонера;
 • чищення конденсатора;
 • чищення дренажу кондиціонера;
 • контроль за робочим тиском у системі;
 • контроль за витіканням фреону. При необхідності можливе чищення та заправка кондиціонера фреоном (ця послуга є додатковою, тому вимагатиме додаткових витрат);
 • антибактеріальна обробка кондиціонера;
 • дослідження електричних з'єднань.

*Повний пакет послуг з сервісного обслуговування кліматичного обладнання коштує від 600 до 800 грн.

Наша організація з радістю забезпечує перераховані вище послуги, а також займається плановими ремонтними роботами будь яких моделей та модифікацій на основі довгострокової угоди. Ми активно взаємодіємо як з фізичними, так і юридичними особами по всій країні. Подбайте про ефективну та постійну роботу системи кондиціювання прямо зараз.

Ремонт кондиціонера

Навіть якщо ваша система якісна та надійна не можна виключити необхідність проведення ремонтних робіт, оскільки вічну техніку ще не вигадали. Саме тому кожному користувачеві важливо знати про ключові причини несправностей, які можуть виникнути у найнесподіваніший момент.

 • Недостатня увага до фільтрів, які затримують пил та бруд.
 • Повна відсутність чи несвоєчасне проведення низки заходів, спрямованих на профілактику кондиціонера.
 • Експлуатація кліматичної системи з опалювальною метою за досить низького температурного режиму.
 • Нестабільний доступ до електромережі та відсутність стабілізатора напруги, поряд із недотриманням норм експлуатації.

Несправності кліматичної системи можуть бути найрізноманітнішими, тому важливо вчасно знайти їхню причину та усунути неполадки. Найкраще довірити таку роботу кваліфікованому майстру, який має достатньо практичного досвіду. Якщо ви спробуєте самі подолати проблему, то можете все посилити. У будь якому випадку завжди є ймовірність необхідності придбання нового кондиціонера або дорогих ремонтних робіт. Зазвичай найпоширенішими неполадками, які помічають користувачі є:

 • Кондиціонер включається, але не виконує своїх функцій – охолодження або обігрів приміщення;
 • При включенні – функціонує подібно до вентилятора, але потім вимикається і повідомляє про помилку;
 • Відсутність реакції на пульт дистанційного керування, відповідно відсутність можливості включення та вимкнення;
 • Протікання внутрішнього бака тощо;
 • Перегрів системи;
 • Відтворення нетипових звуків та шуму;
 • Обмерзання кондиціонера;
 • Потрібний ремонт трубок кондиціонера.

Щодо здійснення ремонту, тобто певні кроки, яких необхідно дотримуватись з дотриманням порядку.

 • Перед тим як звертатися в сервіс і описувати проблеми, що виникли, необхідно знати точну назву моделі і марку кондиціонера;
 • Наступним етапом є огляд майстра, який приїжджає безпосередньо на об'єкт. Фахівець огляне обладнання та зробить висновок, чи можна здійснити ремонт у домашніх умовах, чи доведеться знімати кондиціонер та вести у майстерню для проведення подальших технічних робіт.
 • Якщо провести ремонтні роботи можна прямо на місці, то майстер зробить це якнайшвидше. Він може замінити необхідні деталі і перевірити систему щодо функціональності, якщо все буде в порядку, то ремонт можна вважати закінченим.

Після закінчення ремонтних робіт, фахівець зобов'язаний надати гарантійний талон, який поширюється на виконані роботи. Також до обов'язків майстра входить проведення інструктажу щодо належного користування технікою. Раді запропонувати вам також кілька способів оплати, щоб ви могли вибрати оптимальний для себе варіант. Надаємо всю необхідну документацію: рахунки, договори та акти.

Очищення системи кондиціонера

Чищення кондиціонера - до та післяОчищення кліматичної системи проводиться не тільки для видалення пилу та бруду, що, безумовно, також важливо, але в першу чергу для виявлення та усунення прихованих несправностей, які при поверхневому огляді неможливо виявити. У майбутньому вони обов'язково дадуть про себе знати, але може бути вже пізно. Ціна чищення кондиціонера може змінюватись в залежності від типу та потужності кондиціонера.

Очищення системи є найпопулярнішою та затребуваною процедурою серед користувачів кондиціонерами. Оскільки своєчасне та періодичне очищення системи від пилу, бруду та бактерій забезпечує не лише належне функціонування техніки, а й підтримку здорового мікроклімату у приміщенні.

Очищення кліматичної системи складається з цілого комплексу процедур:

 • Очищення теплового обмінника та зовнішнього бака, у деяких випадках – апарата високого тиску.
 • Чищення внутрішнього блоку кондиціонера, його випарника та корпусу.
 • Очищення крил внутрішнього блоку та системи дренажу системи охолодження.
 • Очищення фільтрів та супутніх деталей у системі подачі повітря.

Професійне чищення кондиціонерів дозволяє не тільки збільшити період використання кліматичного обладнання, а й підтримувати здоровий мікроклімат у приміщенні, що забезпечує гарантію вашого здоров'я.

Фахівці компанії «Рівне-Кондиціонер» наполегливо радять не доводити стан кліматичного обладнання до критичного. Ми рекомендуємо проводити ремонт та обслуговування кондиціонерів вчасно, чому є пояснення. Несправний агрегат перегрівається в процесі роботи, через що рахунки за електроенергію значно підвищуються. Розгерметизація дренажної системи спричиняє необхідність додаткових витрат на ремонт у кімнаті. До того ж, протікання спліт-систем може бути небезпечним у тому випадку, якщо вода потрапить на електроприлад або розетки.

Заправка системи кондиціювання

Якщо у вас новий кондиціонер, то заправка холодоагентом вам не знадобиться, оскільки він спочатку заправлений. Щодо дозаправки або повної заправки, то вона може знадобитися за умови витоку фреону, а також у разі фреонопроводу та після проведення ремонтних робіт.

Нормований витік холодоагенту є цілком природним явищем, незалежно від того, як було встановлено та приєднано систему кондиціювання. Нормальним рівнем витоку є від 6 до 8% на рік, тому кондиціонер вимагає заповнення не частіше ніж один раз на два роки.

Якщо не здійснювати заправку домашніх кондиціонерів вчасно, рівень фреону опуститися до критичного рівня. Це призведе до небажаних наслідків та скоротить період служби кліматичної системи. Фреон необхідний як для охолодження повітря у системі, і у компресорі, його недостатня кількість чи відсутність може спровокувати непоправну поломку. Що стосується ремонту або заміни електромагнітної муфти компресора кондиціонера, то це дуже дорога операція, тим паче буває, що нічого виправити не можна і доводиться замінювати компресор кондиціонера.

Заправка кондиціонерів фреоном може бути необхідна після здійснення монтажу системи, якщо при цьому стався витік. Ціна заправки кондиціонера на 25% більша від вартості монтажних робіт.

Найпоширеніші поломки кондиціонерів

Термін служби кліматичних систем залежить не тільки від їхньої якості та виробництва, а й від умов використання. Якщо кондиціонер працює на максимальних показниках, його ефективність з часом знижується, виникають поломки. Якщо дотримуватися всіх правил експлуатації, пристрій прослужить довго.

За статистикою, поломки частіше зазнають моделі з бюджетних серій виробників. Вони мають великий відсоток браку, а для їх виготовлення використовують дешеві та неякісні комплектуючі. Якщо в такому кондиціонері виходить з ладу компресор, доцільніше для власника придбати новий пристрій, адже деталь коштує дуже дорого. Щоб убезпечити себе від подібних проблем, рекомендовано спочатку купувати спліт-системи відомих торгових марок.

Найбільш поширеними несправностями кліматичних систем є:

 1. Збільшилося споживання електроенергії. Проблема може бути пов'язана із порушенням теплообміну. Можливо, на зовнішньому блоці системи накопичився пил або листя, що перешкоджає нормальній роботі системи. Через це пристрій перегрівається, шумить і працює в більш інтенсивному режимі.
 2. Недостатня підтримка низьких температур. Насамперед фахівець здійснює перевірку фільтрів, радіатора, крильчатки, випарника. Як правило, очищення усуває цю проблему та повертає техніку в робочий стан. Якщо після очищення ситуація залишилася незмінною, то варто вдатися до заправки фреоном.
 3. Неприємний запах є ознакою розмноження бактерій у випарники. У такій ситуації поломки немає, тому ремонтні роботи не потрібні, достатньо провести чищення та дезінфекцію кондиціонера.
 4. Тече вода із внутрішнього блоку кондиціонера. Якщо з кондиціонера капає вода, є сенс хвилюватись. Причин такої неприємності може бути декілька: або дренажна система пристрою засмічена або пошкоджена. Закупорити дренажну систему може пил, який осідає всередині внутрішнього блоку, комахи, які можуть залізти в дренажну трубу. У цьому випадку буде ефективним чищення дренажу кондиціонера. Не виключено, що вода капає з агрегату через нестачу холодоагенту.
 5. Автоматичне відключення системи. Бувають ситуації, коли кондиціонер вимикається відразу після включення. В цьому випадку необхідно перевірити плату керування, вентилятор внутрішнього блоку, пускові конденсатори та датчики температури. Ремонт плати кондиціонера є поширеною проблемою, яку можна вирішити за допомогою майстра. Якщо кліматична система відключається через 10-20 хвилин після включення, причина поломки може полягати в перегріві компресора, забруднення фільтра-осушувача або зовнішнього блоку. Зазвичай, на дисплеї внутрішнього блоку з'являється помилка.
 6. Поява нехарактерних звуків та шуму. Причиною такого неприємного явища є зношування підшипників компресора або забруднення зовнішнього блоку кондиціонера. У такому разі необхідна заміна підшипника компресора та чищення зовнішнього блоку кондиціонера.
 7. Кондиціонер не вмикається. Як правило, причинами таких проблем є: несправність вилки, зношування пускових конденсаторів, поломка компресора або плати управління.
 8. Обмерзання вентиля зовнішнього модуля виникає за недостатньої кількості фреону в системі.

У більшості випадків виникнення несправностей можна уникнути, якщо вчасно проводити заправку та обслуговування кондиціонерів. Не забувайте і про дезінфекцію фільтрів у міжсезоння. Контроль рівня холодоагенту – важливий момент і виконувати його мають спеціалісти.

Чому користувачі віддають перевагу сервісному обслуговуванню кліматичних систем від компанії «Рівне-Кондиціонер»

Протягом більш ніж 15 років компанія «Рівне-Кондиціонер» спеціалізується на реалізації та сервісному обслуговуванні кліматичних систем. Належний догляд за кондиціонером може стати гарантією тривалого терміну експлуатації та надійності техніки. Ми виконаємо навіть найскладніший ремонт кондиціонерів у Рівному. Висококваліфіковані, спеціально навчені майстри здатні впоратися з будь-якою проблемою техніки в найкоротші терміни. Експерти компанії "Рівне - Кондиціонер" завжди раді надати свої послуги. Вони можуть провести дозаправку холодоагентом, провести очищення фільтрів та комплексну перевірку всіх складових елементів системи у будь-якому місці: офіс, будинок, дача, адміністративна будівля.

Принцип нашої роботи:

 1. Ви робите заявку на послугу в телефонному режимі або онлайн через вкладку «Контакти» та чекаєте на дзвінок нашого оператора.
 2. Вам передзвонює менеджер та уточнює тип і модель вашої кліматичної техніки, відповідає на ваші запитання, якщо такі є. Ви можете дізнатися, скільки коштує чищення кондиціонера та його діагностика. У розмові також ви погоджуєте дату та час прибуття майстрів.
 3. В обумовлений час до вас приїжджають наші спеціалісти сервісного відділу та усувають неполадки.
 4. Вам демонструють працездатність системи, перевіряють усі функції, дають поради щодо подальшої експлуатації. Ви самостійно перевіряєте якість виконаної роботи.
 5. Здійснюється оплата за послугу. На наступне замовлення надається знижка.

Якщо ви все ще вагаєтесь у нашому професіоналізмі, рекомендуємо ознайомитися з відгуками наших замовників на сайті. Ми зробимо так, щоб ви назавжди забули про проблеми з кліматичними системами, а лише насолоджувалися їхньою ефективністю. Ми відповідаємо за якість своїх послуг і готові власним коштом усунути будь які неполадки у разі непорозумінь. Якщо ви шукаєте перевірену сервісну компанію, з якою можна було б працювати на взаємовигідних умовах, ви точно оберете нас.

Відтепер у вас не буде необхідності самостійно ремонтувати кондиціонер, бігати магазинами в пошуках рідкісної деталі або шукати компетентного майстра. Просто зателефонуйте менеджерам компанії «Рівне-Кондиціонер» за номером 0673631046 та замовте сервісний ремонт кондиціонерів. Решту зроблять наші спеціалісти. Ще є питання? Наберіть вказаний номер і задайте їх менеджеру.

Ціни на послуги з обслуговування кондиціонерів

Чищення кондиціонерів

 • Виїзд кваліфікованого спеціаліста на об'єкт - Безкоштовно
 • Перевірка фреону - Безкоштовно
 • Ремонтні роботи дренажної системи – 299 грн
 • Очищення кондиціонера з розбором та пакетом - 999 грн
 • Чищення кондиціонера - 699 грн
 • Миття кондиціонера за допомогою керхера - 999 грн
 • Чищення зовнішнього блоку кондиціонера з розбором – 400 грн.
 • Виїзд + перевірка при відмові від робіт – 300 грн

Заправка кондиціонерів

 • Виїзд кваліфікованого фахівця на об'єкт - Безкоштовно
 • Перевірка фреону - Безкоштовно
 • Заправка кондиціонера фреоном R410a, R32 - 250 грн
 • Виїзд + перевірка при відмові від робіт – 300 грн
 • Ціна фреону R410a, R32 – 600грн за 1кг.
 • Ціна фреону R32 –1000грн за 1 кг.

Ремонт кондиціонерів

 • Виїзд кваліфікованого фахівця на об'єкт - Безкоштовно
 • Перевірка фреону - Безкоштовно
 • Перевірка з розбором – 750 грн
 • Вальцювання - 800 грн/за 1 трубу
 • Вакумація – 550 грн
 • Діагностика електроплат – від 500 грн
 • Встановлення електроплат - 1000 грн
 • Виїзд + перевірка при відмові від робіт – 300 грн

Потужність кондиціонера у кВт

Від 2,0 до 3,5

Від 3,5 до 7,0

Від 7,0 до 12,5

Чищення внутрішнього блоку та вентилятора з частковим розбиранням блоку

Від 600 грн.

Від 700 грн.

Від 800 грн.

Чищення кондиціонера з розбиранням внутрішнього блоку

Від 800 грн.

Від 900 грн

Від 1000 грн

Вартість дозаправки фреоном R410, R32, R22 (без урахування фреону)

250 грн.

250 грн.

250 грн.

Популярні питання

Як запросити фахівця для діагностики стану кліматичної системи?

Ви можете заповнити спеціальну форму на сайті, вказавши свої контактні дані, а потім менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Коли всі питання буде врегульовано, менеджер передасть ваш запит майстру.

Майстер виїжджає на об'єкт по місту Рівному безкоштовно за умови, якщо будуть проводитись ремонтні роботи, якщо замовник не готовий до проведення робіт або ремонт неможливий, то клієнту доведеться заплатити 300 грн., як за хибний виклик та витрачений час спеціаліста.

З якою метою необхідно проводити регулярне очищення спліт-системи?

Всім відомо, що люди вдихають повітря, яке проходить через кондиціонер. Якщо система буде забрудненою, то в повітрі буде пил, бактерії, віруси та пліснява, які небезпечні для людей. Саме тому, потрібно почистити кондиціонер, щоб повітря у вашому офісі, будинку чи квартирі було свіжим та безпечним. Встановлення кондиціонера у квартирі чи приватному будинку – гарна ідея, але варто пам'ятати про належний догляд за технікою, щоб отримати максимальну вигоду від такого придбання.

Що свідчить про потребу догляду за кондиціонером?

Догляд за кліматичною системою вкрай потрібний:

 • Поява стороннього запаху під час роботи кондиціонера, що нагадує запах плісняви та вогкості;
 • Кондиціонер продукує недостатньо холоду;
 • У процесі функціонування із внутрішнього корпусу тече вода.

Наша компанія займається обслуговуванням будь яких моделей кондиціонерів, включаючи samsung, cooper&hunter, gree, sharp, lg, hitachi, mitsubishi, fujitsu, сhofu, haier, funai, toshiba, mcquay, midea, mitsubishi fuji general, daikin, panasonic, neoclima, carrier, sanyo heavy electric, electrolux.

Що входить у поняття діагностики?

Коли фахівець проводить чищення, він зобов'язаний здійснити діагностику та заправку кондиціонера фреоном у разі потреби. Для цього є манометр, який підключається до зовнішнього блоку та визначає рівень тиску фреону.

У разі виявлення поломки клієнт повинен заявити про це під час подачі заявки, щоб майстер провів діагностику кондиціонера з розбором. Це необхідно для експертного висновку, щоб майстер міг докладно розповісти про причину поломки та дати поради для подальшого належного користування.