Каталог

Фільтри

Ремонт, чистка та сервіс кондиціонерів

Специфіка сервісного обслуговування кондиціонерів

Сервіс - ремонт кондиціонерівПід процедурою сервісного обслуговування клімат техніки мається на увазі цілий комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи обладнання протягом довгого періоду часу. Сервісне обслуговування кондиціонерів необхідне не тільки з практичної, але і з естетичної точки зору. Важлива роль, при цьому, відводиться діагностуванню та профілактичним оглядам, тому що завдяки своєчасному виявленню та заміні зношених деталей можна уникнути серйозних несправностей, а, відповідно, і дорогого ремонту кліматичного обладнання.

У приміщеннях з підвищеним рівнем вологості і постійною рециркуляцією повітря надзвичайно збільшується ризик мікробного зараження кондиціонера, а значить, сервісне обслуговування кондиціонерів, в цьому випадку, передбачає чистку та дезинфекцію. Саме за допомогою регулярного догляду за кліматичним обладнанням можна уникнути найпотужнішої і найшвидшої атаки небезпечних мікробів-паразитів, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини і самому кондиціонеру. В окремому випадку повинен підбиратися оптимальний варіант сервісної програми, який, в свою чергу, підлягає коригуванню з урахуванням умов експлуатації обладнання та його особливостей.

Професійне сервісне обслуговування кондиціонерів допоможе збільшити термін служби і надійність купленої Вами кліматичної системи. Фахівці завжди вчасно проведуть дозаправлення системи холодоагентом, виконають чистку фільтрів і діагностику всіх параметрів. Все залежить від призначення приміщення, інтенсивності експлуатації кондиціонера і його типу.

Без профілактики максимум через рік-два Ваш кондиціонер чекає дорогий ремонт.

Сервісне обслуговування включає в себе наступні роботи:

 1. По внутрішньому блоку:
 • огляд устаткування і перевірка правильності експлуатації;
 • перевірка роботи кондиціонера у всіх режимах;
 • чистка зливу кондиціонера;
 • очищення жалюзі; чищення корпусу і передньої панелі;
 • чистка фільтрів;
 • чистка осушувача кондиціонера;
 • чистка дренажної системи;
 • перевірка стану внутрішньої електропроводки;
 • чистка вентилятора кондиціонера;
 • чистка і дизбактеризація теплообмінника;
 1. По зовнішньому блоку:
 • перевірка тиску холодоагенту в системі;
 • перевірка справності електрообладнання, автоматики конденсаторного блоку;
 • перевірка справності електродвигуна вентилятора;
 • чистка теплообмінника і інших вузлів;
 • перевірка стану контактів і опору ізоляції електропроводки;

Будь-яка кліматична система потребує регулярного і якісного сервісного обслуговування. З метою профілактики не рідше, ніж раз на рік повинна виконуватися антибактеріальна чистка кондиціонера, а також при необхідності усуваються всілякі неполадки в роботі системи. Наша компанія пропонує сервісне обслуговування кондиціонерів, а також планові ремонти будь-яких моделей і модифікацій на умовах довгострокового договору. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами по всій Україні. Забезпечте ефективну та безперебійну роботу кліматичної системи.

Чистка кондиціонера

За важливістю чистка кондиціонера прирівнюється до прибирання в приміщенні, тому повинна проводитися регулярно. Нерідко користувачі економлять на процедурі чищення і дезинфекції, що призводить до серйозних наслідків і виходу системи з ладу.

Чистка кондиціонера - до і після Несвоєчасне очищення фільтрів системи може дати зворотний ефект, внаслідок якого кондиціонер буде приносити шкоду, а не користь як при нормальній роботі. В процесі експлуатації можуть накопичуватися всередині пристрою частинки пилу, розмножуються бактерії і грибки. Якщо агрегат продовжить функціонувати в такому стані, брудне повітря почне циркулювати по кімнаті. Перебувати в приміщенні з неприємною атмосферою не просто некомфортно, але й небезпечно. Користувачі відзначають головні болі і відчуття втоми, нерідко виникають проблеми в легеневій системі. Як бачите, економія призводить до наслідків, а ціна чистки кондиціонера не так вже й висока.

Фахівці компанії «Рівне-кондиціонер» рекомендують не доводити стан кліматичного обладнання до критичного. Ми рекомендуємо проводити ремонт і обслуговування кондиціонерів вчасно, чому є пояснення. Несправний агрегат перегрівається в процесі роботи, через що рахунки за електроенергію значно підвищуються. Розгерметизація дренажної системи тягне за собою необхідність додаткових витрат на ремонт в кімнаті. До того ж, протікання спліт-систем може бути небезпечним в тому випадку, якщо вода потрапить на електроприлад або в розетки.

Найпоширеніші неполадки кондиціонерів

Термін служби кліматичних систем залежить не тільки від їх якості і виробництва, а й від умов використання. Якщо кондиціонер постійно працює на максимальних показниках, його ефективність з часом знижується, виникають неполадки. Якщо ж дотримуватися всіх правил експлуатації, пристрій прослужить довго.

В першу чергу піддається зносу зовнішній блок спліт-систем. У нього потрапляє пил, комахи, листя, пух і опади. Ці предмети заважають нормальній роботі пристрою, внаслідок чого він перегрівається і виходить з ладу. Від подібних проблем убезпечить своєчасна чистка зовнішнього блоку кондиціонера. Робиться це два рази на рік: перед початком і після закінчення сезону.

У разі виникнення таких неполадок, як невластиві звуки в роботі, починає текти система або поява неприємних запахів - негайно зверніться до фахівців. Ми пропонуємо сервіс кондиціонерів будь-яких марок. Важливо розуміти, що несвоєчасне звернення в сервісний центр може погіршити ситуацію і з часом вам вже буде потрібен не ремонт кондиціонера, а покупка.

На ефективність роботи систем кондиціонування впливає правильність встановлення і якість використовуваних видаткових матеріалів. Не рекомендовано довіряти монтажні роботи неперевіреними майстрам, які не володіють необхідною інформацією про конструкції і особливості вашого агрегату. Встановлення, первинний запуск і чистка системи кондиціонера повинна проводитися виключно досвідченими майстрами.

За статистикою, неполадкам піддаються частіше моделі з бюджетних серій виробників. Вони мають великий відсоток браку, а для їх виготовлення використовують дешеві і неякісні комплектуючі. Якщо в такому кондиціонері виходить з ладу компресор, доцільніше для власника буде придбати новий пристрій, адже деталь коштує дуже дорого. Щоб убезпечити себе від подібних проблем, рекомендовано спочатку купувати спліт-системи відомих торгових марок.

Найбільш поширеними несправностями кліматичних систем є

 1. Збільшилося споживання електроенергії. Проблема може бути пов'язана з порушенням теплообміну. Можливо, на зовнішньому блоці системи накопичився пил або листя, яке перешкоджає нормальній роботі системи. Через це пристрій перегрівається, шумить і працює в інтенсивнішому режимі.
 2. Система недостатньо холодить. Неполадку даного типу, як правило, помічають в спекотну пору року. Користувачі скаржаться, що їх система не здатна забезпечити бажану температуру, по суті, є неефективною. Найчастіше причина несправності проста - пристрій потребує профілактики. В процесі експлуатації агрегат вбирає пил з підлоги кімнати, зовні він засмічується від тополиного пуху і комах. Особливо актуальним питання забруднення є для жителів великих міст з діючими промисловими підприємствами. Якісна чистка внутрішнього блоку кондиціонера, фільтрів і випарника вирішує всі проблеми. Якщо ж ви впевнені, що неполадка ніяк не пов'язана із засміченням системи, можливо, вона обгрунтована браком холодоагенту. Якщо в системі стався витік фреону, вам буде потрібно сервіс заправка кондиціонера, інакше наступною проблемою може стати поломка компресора. Негайно зверніться до фахівців, якщо ваш агрегат перестав охолоджувати приміщення.
 3. З кондиціонера йде неприємний запах. В процесі роботи кліматичний пристрій всмоктує повітря з приміщення, в якому встановлений. Разом з повітрям на фільтри, випарник і крильчатку потрапляє пил і шерсть тварин. Перемішуючись з конденсатом, пил застоюється і починає випромінювати неприємні аромати, які поширюються по приміщенню. Вирішити проблему можна, викликавши фахівців для профілактичної дезинфекції. Чищення кондиціонерів рекомендовано проводити мінімум 2 рази на рік. Парова обробка ліквідує бактерії і грибок, що зібралися на внутрішніх комплектуючих. Чистка домашнього кондиціонера особливо важлива, якщо в будинку є діти і люди, які страждають від алергії.
 4. Розгерметизація системи. Якщо з кондиціонера капає вода, є сенс хвилюватися. Причин такої неприємності може бути кілька: або дренажна система пристрою засмічена, або пошкоджена. Також цілком можливо, що розгерметизація відбулася внаслідок некоректного монтажу обладнання. Закупорити дренажну систему може пил, який осідає всередині внутрішнього блоку. У цьому випадку буде ефективною чистка дренажу кондиціонера. Не виключено, що вода капає з агрегату через брак холодоагенту, адже при його недостачі блок обморожується і рідина виходить через лопасті. Допомогти в цій ситуації можуть тільки професіонали, здатні виміряти робочий тиск в системі і заправити фреоном. Пам'ятайте, що ціни на ремонт кондиціонера набагато нижчі, ніж вартість нового обладнання, тому з викликом майстрів краще не зволікати. Виробники рекомендують брати до уваги правила експлуатації кліматичних систем, а саме закрити вікна і двері в приміщенні, де працює пристрій.
 5. Система не працює. Найчастіше втрата працездатності спліт-системи обумовлена неполадками в електроніці. Можливо, всередину мікросхем потрапила рідина або пил. Не виключені неполадки внаслідок перепадів напруги в електричній мережі, до якої підключено пристрій. В даному випадку ціна сервісу кондиціонерів буде залежати від складності робіт і характеру несправності.

У більшості випадків виникнення неполадок можна уникнути, якщо своєчасно проводити чистку і заправку кондиціонерів. Не забувайте і про дезинфекцію фільтрів в міжсезоння. Контроль рівня холодоагенту - важливий момент і виконувати його повинні фахівці.

Багато процедур власники спліт-систем здатні виконати самостійно, а для деяких потрібна допомога досвідчених майстрів. Наприклад, чистка зовнішнього блоку кондиціонера під силу тільки людям зі спеціальним дозволом. Вони ризикують життям, перебуваючи на висоті, тому повинні мати страховку.

Ремонт кондиціонерів в Рівному

Протягом більш ніж 15 років компанія «Рівне кондиціонер» спеціалізується на реалізації та сервісному обслуговуванні кліматичних систем. Ми виконаємо навіть найскладніший ремонт кондиціонерів в Рівному. Висококваліфіковані, спеціально навчені майстри здатні впоратися з будь-якою несправністю техніки в найкоротші терміни. Виконаємо чистку кондиціонерів в офісі, адміністративній будівлі, будинку або у вас на дачі.

 • Ми відповідаємо за свою роботу, тому виконуємо її якісно і швидко. Здійснюємо тестування, ремонт та чищення побутових кондиціонерів і домашніх спліт-систем.
 • Перед початком ремонтних робіт наші фахівці в обов'язковому порядку виконають діагностику систем для виявлення несправностей і причин їх виникнення. Кожен крок буде узгоджений з власником обладнання.
 • В процесі робіт використовуються виключно якісні професійні інструменти та витратні матеріали.
 • Зручний сервіс для вас. Після подачі заявки на сервісне обслуговування наші майстри відправляться до вас. Ви самостійно вибираєте зручний час для виконання робіт. Працюємо акуратно і якісно, не залишаючи після себе жодних слідів.
 • Вартість чищення кондиціонерів, заправка фреону та інших сервісних послуг вас приємно здивують. Ми цінуємо кожного клієнта і ніколи не завищуємо ціни на свою роботу.

Раді запропонувати вам кілька способів оплати, щоб ви могли вибрати оптимальний для себе варіант. Надаємо всю необхідну документацію: рахунки, договори і акти.

Принцип нашої роботи:

 1. Ви робите заявку на послугу в телефонному режимі або онлайн через вкладку «Контакти» і чекаєте дзвінка нашого оператора.
 2. Вам передзвонює менеджер і уточнює тип і модель вашої кліматичної техніки, відповідає на ваші питання, якщо такі є. Ви можете дізнатися, скільки коштує чистка кондиціонера і його діагностика. У бесіді також ви погоджуєте дату і час прибуття майстрів.
 3. В обумовлений час до вас приїжджають наші фахівці сервісного відділу і усувають неполадки.
 4. Вам демонструють працездатність системи, перевіряють всі функції, дають поради щодо подальшої експлуатації. Ви самостійно перевіряєте якість виконаної роботи.
 5. Проводиться оплата за послугу. На наступне замовлення вам надається знижка.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в нашому професіоналізмі, рекомендуємо ознайомитися з відгуками наших замовників на сайті. Ми зробимо так, щоб ви назавжди забули про проблеми з кліматичними системами, а лише насолоджувалися їхньою ефективністю. Ми відповідаємо за якість своїх послуг і готові за свій рахунок усунути будь-які неполадки в разі непорозумінь. Якщо ви шукаєте перевірену сервісну компанію, з якою можна було б працювати на взаємовигідних умовах, ви точно виберете нас.

Відтепер у вас не буде необхідності самостійно ремонтувати кондиціонер, бігати по магазинах у пошуках рідкісної деталі або шукати компетентного майстра. Просто зателефонуйте менеджерам компанії «Рівне-кондиціонер» за номером 0673631046 і замовте сервісний ремонт кондиціонерів. Інше зроблять наші фахівці. Ще є питання? Наберіть вказаний вище номер і задайте їх менеджеру.

Ціна на ремонт, чистку і сервіс кондиціонерів

Перелік робіт

Кількість
облад.

Вартість робіт
2,5-3,5 кВт
в грн.

Сума
в грн.

Вартість робіт
5,5-7  кВт
в грн.

Сума
в грн.

Вартість робіт
від 7  кВт
в грн.

Сума
в грн.

1 Прочистка фільтрів 1 50,00 50,00 60,00 60,00 70,00 70,00
2 Прочистка дренажної системи 1 80,00 80,00 90,00 90,00 100,00 100,00
3

Чистка вентилятора внутрішнього блоку з
розбиранням внутр.Блоку (для сплітів)

1 120,00 120,00 150,00 150,00 170,00 170,00
4 Дизбактеризація 1 110,00 110,00 130,00 130,00 150,00 150,00
5

Прочистка теплообмінника внутрішнього
блоку

1 65,00 65,00 80,00 80,00 100,00 100,00
6 Прочистка теплообмінника зовнішнього блоку
(при незначних забрудненнях)
1 75,00 75,00 90,00 90,00 100,00 100,00
7

Діагностика роботи
компресорно-конденсаторного блоку

1 100,00 100,00 100,00 100,00 110,00 110,00
8

Чистка теплообмінника водою під
тиском

по факту 100,00   150,00   150,00  
9 Дозаправка фреоном (без вартості фреону) по факту 90,00   90,00   90,00  
10 Фреон R-22, 1 кг по факту 500,00   500,00   500,00  
11 Фреон R-410A, 1 кг по факту 500,00   500,00   500,00  
11 Фреон R-32А, 1 кг по факту 350,00   500,00   500,00  
12

Ремонт електричного та електронного обладнання кондиціонера
(Без вартості комплектуючих), 1 люд/год

по факту 135,00   135,00   135,00  
13

Діагностика справності роботи кондиціонера

по факту 150,00   150,00   150,00  
Сума 600,00   700,00   800,00

Транспортні витрати : 1 км = 5 грн.