Каталог

Фільтри

Установка, монтаж, демонтаж кондиціонерів

Монтаж кондиціонера    За останні роки склалися аномальні погодні умови мало хто уявляє собі комфортне приміщення без кондиціонерів. І для того, щоб бути впевненими, що монтажники кондиціонерів зробили все грамотно необхідно хоча б приблизно уявляти, як відбувається монтаж кондиціонерів. Так як в більшій мірі в квартирах і будинках використовуються переважно спліт-системи, опишемо монтаж кондиціонера в квартирі саме такого типу. Хоча вони в принципі всі дуже схожі.

Як відбувається установка кондиціонерів

    Місце для внутрішнього блоку вибирається з урахуванням геометрії будівлі (щоб охолоджувалося якомога більше повітря). З іншого боку він не повинен бути розташований далеко від джерел тепла. Установка кондиціонерів вдома, особливо внутрішнього блоку, здійснюється таким чином, щоб він не псував вид і інтер'єр приміщення, а також, щоб зручно було відводити конденсат. Місце для зовнішнього блоку вибирається за трьома критеріями:

 • щоб його шум не заважав ні господарям житла, ні їхнім сусідам,
 • щоб ефективно відводилося виведене з кімнати тепло;
 • щоб зручно було обслуговувати кондиціонер надалі.

Монтаж канального, касетного і напольно-стельового кондиціонера в цілому здійснюється з урахуванням тої вимоги, щоб довжина труби холодоагенту не перевищувала допустимі значення.

  Професійна компанія-інсталятор, використовує тільки якісні матеріали для установки кондиціонера. Використовуючи якісні матеріали відомих європейських виробників можна бути впевненим в довгих роках роботи устаткування без браку. Роблячи монтаж кондиціонера правильно потрібно перед першим запуском його в роботу, обов'язково робити вакумування фреонової системи. Це робиться для того, щоб видалити повітря і вологу.

   Також можна не відразу монтувати кондиціонер, а попередньо закласти магістраль. Магістраль - це мідні трубки в утеплювачі, дренажна труба і електричні дроти, які з'єднують внутрішній і зовнішній блоки. І якщо у вас ремонт це буде найправильніший варіант монтажу кондиціонера. Найкраще заховати магістралі і дроти живлення під час ремонту, ніж після ремонту прокладати пластикові короба. Хочу зауважити, що неякісно закладена магістраль може створити безліч проблем. Тому прокладку магістралі потрібно довірити тому, хто в цьому професіонал.

Демонтаж кондиціонера     Демонтаж старого кондиціонера і установка нового - це доля професіоналів. Наші сертифіковані фахівці з великим досвідом монтажу кондиціонерів швидко, надійно і якісно встановлять кондиціонер. Замовивши кондиціонер з установкою в Рівному у нас, Ви отримуєте розширену гарантію на пристрій і знижку на роботи в комплексі. Хочемо звернути вашу увагу !!! Монтаж своїх кондиціонерів ми робимо в першу чергу і за цінами вказаними нижче. Кондиціонери, куплені не у нас, монтуємо в другу чергу і дорожче приблизно на 300-500 грн.

Також в гарячий сезон компанія "Рівне-кондиціонер" готова запропонувати для Вас послугу "Експрес-монтаж." Якщо Ви придбали у нас кондиціонер, а черга на установку розписана на місяць вперед, замовивши послугу «Експрес-монтаж» Ви поринете в світ прохолоди вже через 2-3 дні, незалежно від черги.

Що входить в стандартний монтаж кондиціонера?

Найзручнішим варіантом монтажу кліматичної системи є пакетний. В даному випадку ви отримуєте пакет послуг, в який включені найбільш необхідні опції. Роботу виконує одна компанія, яка і буде нести повну відповідальність за свої виконані маніпуляції. Уточнити умови можна у нашого оператора в телефонному режимі.

Стандартний монтаж кондиціонера включає наступне:

 • транспортування обладнання на місце установки;
 • буріння вихідного отвору в стіні товщиною до 70 см;
 • монтаж силового кабелю довжиною не більше 3 метрів;
 • монтаж фреонової траси на відстань до 3 метрів;
 • установка внутрішнього і зовнішнього блоків спліт-систем з монтажем 50 см кабель-каналу.

Після закінчення монтажних робіт майстер в обов'язковому порядку виконує тестування системи, і проводить інструктаж з правил безпечної експлуатації обладнання.

Будь-які відхилення від зазначених параметрів товщини стін, довжини кабелю та інше означають, що вартість установки буде вищою. Якщо ви хочете точно дізнатися, скільки коштує монтаж кондиціонера, зверніться до наших фахівців.

Довіряйте професіоналам!

Установка кондиціонера - непросте завдання, з яким справиться лише компетентний професіонал. Будь-які спроби виконати монтаж спліт-систем можуть закінчитися невдачею. Ви можете пошкодити систему або некоректно під'єднати комплектуючі, а виправити таку неприємність вкрай складно. Оптимальне рішення для кожного - звернутися до майстрів і дати їм виконати свою роботу якісно.

Професіонали «Рівне-кондиціонер» можуть похвалитися багаторічним досвідом робіт. Вони здатні:

 • підібрати найбільш відповідне кліматичне обладнання з урахуванням параметрів і особливостей вашого приміщення;
 • зробити виміри і підготувати кімнату;
 • якісно встановити обладнання, протестувати його і проконсультувати вас щодо подальшої експлуатації;
 • провести сервісне обслуговування систем.

Довіряючи фахівцям, ви забезпечуєте собі спокій і економію коштів. Ми несемо повну відповідальність за виконану роботу і гарантуємо постійну підтримку і довгу службу пристроїв. Ви маєте право вибрати найбільш підходящий варіант, грунтуючись на переваги і фінансовий стан.

Скільки коштують монтажні роботи?

Вартість установки кондиціонера для багатьох є вкрай важливим фактором. Деякі вважають за краще вибирати найбільш бюджетні варіанти, за що потім платять двічі. Важливо розуміти, що неякісно виконані роботи можуть спричинити за собою серйозні наслідки: необхідність діагностики або ремонту системи. Часом помилки недосвідчених інсталяторів можна виправити, лише помінявши обладнання. Якщо вас все ж цікавить установка кондиціонера недорого, треба запитати у майстрів досвід їх роботи і наявність кваліфікації.

Остаточну ціну на монтажні роботи можна сказати лише після повного аналізу системи і приміщення, в яке його потрібно буде встановити. І якщо ви хочете знати, скільки коштує установка кондиціонера, проконсультуйтеся зі співробітниками компанії «Рівне-кондиціонер». Виїзд на об'єкт і консультація - безкоштовно!!!

Від чого залежить ціна?

Ціна установки кондиціонера в першу чергу залежить від складності виконання робіт. Монтажник «Рівне-кондиціонер» здатний озвучити актуальну вартість лише після огляду приміщення.

Подивитися розцінки на монтаж кондиціонерів ви зможете на табличці нижче. Враховуйте, що зазначені цифри приблизні і можуть бути змінені після розрахунку фахівців, однак допоможуть вам зрозуміти цінову політику послуг.

Модель кондиціонера

Вартість стандартного монтажу

07, 09

3300 грн. (до 3 м. магістралі)

12

3500 грн. (до 3 м. магістралі)

18

3800 грн. (до 3 м. магістралі)

24

4000 грн. (до 3 м. магістралі)

 

 

 

 

Додаткові послуги:

Штроблення стіни під магістраль :

 • бетон - 350 грн. за 1 м/пог.
 • цегла силікатна - 250 грн. за 1 м/пог.
 • цегла червона - 150 грн. за 1 м/пог.
 • піноблок -120 грн. за 1/пог.

Штроблення стіни під дренаж :

 • бетон - 150 грн. за 1 м/пог.
 • цегла силікатна - 100 грн. за 1 м/пог.
 • цегла червона - 80 грн. за 1 м/пог.
 • піноблок -50 грн. за 1/пог.

Понад 3 м/пог. магістралі:

 • 450 грн. (6,35/9,52);    500 грн. (6,35/12,7) за 1м/пог.
 • 550 грн. (6,35/15,88);  600 грн. (9,52/15,88) за 1 м/пог.

Декор.короб:

50 грн.(10/10);   150грн. (60/40);   200 грн. (100/60)  за 1 м/пог.

Демонтаж кондиціонера:

600-800 грн.

Зняття склопакета:

від 350 грн.

Підйом:

20 грн. / поверх (без ліфта).

Подовження електрокабелю:

від 35 грн. за 1 м/пог.

Монтаж внутрішнього блоку

1000 грн.

Монтаж зовнішнього блоку

1000 грн.

Дозаправка фреоном:

R 22 – 250 грн; R 410 – 250 грн.(без урахування фреону)

Виїзд за місто:

від КП –6,0 грн / км.

Повторний виїзд:

100-200 грн. (доустановка).

 

У вартість стандартного монтажу додаткові послуги не входять!

Якщо ви довіритесь майстрам компанії «Рівне-кондиціонер» і скористаєтеся їх послугами, ви неодмінно залишитеся задоволені. Ми гарантуємо доступні ціни на монтаж кондиціонерів для будь-яких приміщень. Якщо ж вам потрібна установка одночасно декількох кондиціонерів, ми надамо вам знижку.

У деяких випадках роботи по монтажу кондиціонерів можуть бути дорожчими через високі потужності пристроїв.

Також вартість буде залежати від особливостей конструкції кліматичної техніки. Найбільш дорогою категорією є:

 • касетні;
 • напольно-стельові;
 • канальні.

Найбільш недорогими будуть:

 • настінні;
 • колонні.

Важливо відзначити, що терміни виконання монтажних робіт також позначаються на вартості. Якщо ви замовляєте установку в максимально стислі терміни, доведеться доплатити за оперативність. Бажаєте заощадити і отримати знижку на установку кондиціонера? Встановлюйте спліт-системи в міжсезоння.

Як зробити дешевше?

Багато споживачів, бажаючи заощадити на монтажних роботах, шукають найбільш вигідні варіанти. Деякі навіть вірять, що безкоштовна установка кондиціонера - це реальність. Мережеві компанії, що пропонують подібні послуги, просто змушують людей купувати їхні товари, попередньо підвищуючи на них ціни. У результаті надбавка в ціні якраз покриває витрати за монтаж.

Другий спосіб заощадження, в який вірять споживачі - замовлення послуги монтажу окремо від пристроїв. В цьому випадку люди вибирають кондиціонер у одного постачальника, а монтаж замовляють у іншого. Це не просто невигідно, а й небезпечно. Наприклад, якщо в процесі установки відбудуться які-небудь проблеми, компанія-продавець знімає з себе відповідальність, посилаючись на некоректну установку.

Найбільш оптимальний варіант для кожного - купити кондиціонер з установкою у одного постачальника. Тільки так ви можете можливо впевнені, що вас не обдурять.

Дізнаючись вартість монтажу кондиціонера, зверніть увагу на перелік послуг, що входять в стандартний пакет. Трапляються ситуації, коли вже в процесі виконання робіт майстри вимагають негайної покупки тих чи інших комплектуючих. Замовляючи монтаж кондиціонера, розцінки в кошторисі повинні бути вказані з урахуванням всіх факторів.

Ми завжди відверті зі своїми покупцями, так як націлені на довгострокове партнерство. Ми не говоримо, що наші ціни самі дешеві в області, проте можемо гарантувати виключно якісне виконання робіт. Замовляючи установку і обслуговування кондиціонерів у нас, ви робите внесок в майбутнє і забезпечуєте довгу і безперебійну службу кліматичних пристроїв.

Перш ніж замовити установку кондиціонера в квартиру, поспілкуйтеся з нашими менеджерами. Компанія «Рівне-кондиціонер» цінує кожного клієнта і завжди рада запропонувати індивідуальні умови співпраці. Ми проводимо цікаві акції та впроваджуємо програму лояльності. Якщо це не перша установка кондиціонера, знижки вам точно гарантовані.

Монтаж кондиціонера в два етапи (на етапі ремонту) і в один етап

Монтаж кондиціонера під час ремонту

85% кліматичних систем встановлюються на стадії ремонту. Це доцільно тому як в процесі ремонтних робіт фахівці можуть прокласти фреонові траси, сховавши їх, наприклад, в стінах або стелі. Ви не обмежені за часом виконання свого ремонту, адже всі остаточні роботи будуть виконані нашими майстрами відразу після його закінчення.

Перший етап монтажу спліт-систем

Насамперед на об'єкт відправляється замірник. Він проектує розташування кліматичного обладнання, враховуючи план вашого ремонту. Вам будуть запропоновані варіанти розміщення комунікацій і компонентів системи. Дренажну систему ви можете вивести в каналізацію, а не на вулицю, всі непривабливі дроти і трубки - заховати під облицювальні матеріали в стіни, підлогу або стелю. Також спільно з фахівцем ви вибираєте найбільш вигідну локацію для розміщення внутрішнього і зовнішнього блоків. Схема першого етапу така:

 • Узгодження обсягу робіт з замовником.
 • Штроблення стін для установки комунікацій. Залежно від обумовлених умов, робота може виконуватися власними силами замовника або співробітниками від компанії-виконавця.
 • Установка зовнішнього блоку спліт-системи. Це можна зробити на другому етапі монтажних робіт.
 • Буріння отворів в стіні для виведення необхідних комунікацій до зовнішнього блоку. Вихід дренажної системи обговорюється.

Тепер ви робите ремонт і повідомляєте нам про його закінчення. Як тільки ви робите заявку, бригада наших майстрів вирушає до вас з метою закінчити розпочате.

Другий етап монтажу спліт-систем

Після того, як ви закінчили ремонт, фахівці виконують наступні дії:

 • Кріплять внутрішній блок спліт-системи на стіну кімнати.
 • З'єднують трасу з внутрішнім блоком.
 • Виконують герметизацію траси за допомогою вакуумного насоса.
 • Заповнюють трубки холодоагентом.
 • Запускають систему і перевіряють її.
 • Дають можливість замовнику упевнитися в працездатності пристрою.

Установка спліт-системи в один етап

Досвідченими фахівцями даний вид установки виконується за кілька годин. Якщо ви замовили монтаж систем кондиціонування у нас, підйом обладнання на ліфті буде безкоштовним. Вартість транспортування устаткування та комплектуючих обговорюється індивідуально з кожним замовником.

Установка зовнішнього блоку на цегляні і бетонні фасади виконується відразу після прибуття бригади. Якщо ж фасад виконаний з декоративної композитної плитки або висота блоку більше 70 см, буде потрібна допомога альпініста.

Приблизний порядок виконання робіт:

 • Менеджер компанії уточнює всі нюанси, що дозволяють визначити складність робіт: матеріал фасаду, сторона монтажу, розташування і ширина вікон. У 80% випадків ці питання допомагають уникнути необхідності додаткових вимірів.
 • На об'єкт приїжджає замірник, і оцінює масштаб роботи. Проводяться необхідні заміри, визначаються локації розміщення зовнішнього і внутрішнього блоків, комунікацій та інше.
 • Виконується монтаж внутрішнього блоку кондиціонера.
 • З'єднується траса з внутрішнім блоком.
 • Виконується герметизація траси за допомогою вакуумного насоса.
 • Система заповнюється фреоном.
 • Перевіряється працездатність пристрою на всіх режимах. Потім замовник приймає роботу і підписує акт.

При такому типі монтажу частина міжблочної траси залишається за вікном, а відрізок фреонового контуру розташовується всередині кімнати і закривається декоративним коробом. У вартість стандартного монтажу входить 50 см короба.

Демонтаж спліт-систем

У нас ви зможете замовити демонтаж кондиціонера будь-якого типу і класу. Ми також можемо запропонувати якісний демонтаж кондиціонера зі збереженням фреону - дуже популярну послугу, незамінну в разі переїзду або ремонту в кімнаті.

Наші фахівці самостійно знімуть, перевезуть і встановлять ваш агрегат на нове місце. Попередньо проводиться діагностика систем з метою перевірки їх працездатності. Ви можете бути впевнені, що ваш пристрій не втратить своєї ефективності навіть після повторно монтажу.

В послуги демонтажу кондиціонерів входить:

 • діагностика системи;
 • закачування холодоагенту в зовнішній блок;
 • демонтаж внутрішнього і зовнішнього блоків;
 • демонтаж трубки кондиціонера, кронштейна і міжблочної траси;
 • герметизація отвору в стіні.

Акцентуємо вашу увагу, що для виконання перших двох пунктів потрібний підключений до мережі кондиціонер і пульт його управління.

У вартість демонтажу кондиціонера на фасаді не входить послуга висотних робіт або замовлення автовишки. Тому якщо зовнішній блок розташований занадто високо, повідомте про це менеджера.

Пропонуємо демонтаж і монтаж кондиціонерів в Рівному і області: Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Сарни.