Каталог

Фільтри

Повернення і обмін

Повернення товарів.

Відповідно до закону "Про захист прав споживачів" повернення та обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту купівлі товару. Це означає, що ви можете повернути куплене обладнання протягом двох тижнів за умови, що обладнання було не встановлене, не експлуатувалося, на обладнанні немає механічних пошкоджень, подряпин і сколів, а також збережена заводська упаковка та її елементи (стаття 9. п 1. Закону «Про захист прав споживачів»).

Покупець оплачує повернення товару власним коштом. Якщо після отримання замовлення було виявлено, що обладнання не працює, обмін або повернення виробу здійснюється лише після укладання авторизованого виробником сервісного центру. У цьому висновку має бути зазначено, що умови експлуатації не порушені або товар не вживався. Через два тижні і в межах гарантійного терміну виріб підлягає гарантійному ремонту в сервісному центрі. Претензії не приймаються у випадках, коли товар став непридатним внаслідок неправильної експлуатації. Насамперед це стосується механічних пошкоджень.

Покупець зобов'язаний зберігати упаковку та елементи упаковки протягом усього гарантійного терміну. Причиною відмови від повернення товару або гарантійного ремонту сервісним центром може стати відсутність упаковки або її елементів.

Оплата товару покупцем є фактом його угоди з існуючими в країні (зазначеними вище) правовими нормами, які регулюють господарські відносини продавця та покупця.

Увага! Перш ніж приступити до експлуатації купленого товару, радимо всім покупцям уважно вивчити, ознайомитись та суворо дотримуватися приписів інструкції з експлуатації товару.

Отримання та повернення (обмін) товару відбувається лише на складі компанії ПП "Рівне-кондиціонер" за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 6а, оф3.

Графік роботи: понеділок – п'ятниця із 9.00 до 18.00.

Тел (0362)62-74-15, (067) 362-55-46

Викладені умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.