Каталог товарів

Підбір по параметрах

Техніка Gree

Gree логотипТорговий бренд Gree належить китайській корпорації Gree Electric Appliances Inc, яка є лідером з виробництва кліматичного обладнання.
Компанія заснована в 1991 році, а її штаб-квартира знаходиться в місті Чжухай (Китай). Спочатку виробник спеціалізувався на випуску бюджетних кондиціонерів віконного типу, але незабаром його модельний ряд значно розширився. Уже в 1996 року ГРІІ був визнаний виробником №1 в Китаї, а в 2005 році завоював звання найбільшого виробника кліматичної техніки в світі. Це звання фірма носить донині.
Одинадцять виробничих баз Gree розташовуються на території Китаю в містах Чжухай (Zhuhai), Чунцин (Chongqing), Ухань (Wuhan), Шицзячжуан (Shijiazhuang), Хефей (Hefei) і Чженчжоу (Zhengzhou). Крім цього, кондиціонери Гріі виробляються в США, В'єтнамі, Пакистані і Бразилії. Сумарна річна виробнича потужність становить 60 мільйонів кондиціонерів побутового типу (RAC) і 5,5 мільйона кондиціонерів промислового типу (САС). Всі виробничі заводи компанії сертифіковані за стандартами ISO 9001: 2008 і ISO14001: 2004. Станом на сьогоднішній день кожну секунду в світі на одній з баз виробника випускається 1 кондиціонер китайської компанії. Кожен же третій зібраний кондиціонер виготовляється саме на заводі фірми.
На виробничих лініях Гріі випускають кліматичні системи всесвітньо відомих брендів Panasonic, General Climate, Dantex, Timberk, Air-Green, Korting, Carrier, Neoclima, Electrolux і Daikin. Комплектуючі для виробництва агрегатів закуповуються спільно з компанією Daikin.
Компанія має власний науково-дослідний центр, який визнаний найбільшим в галузі кліматичного обладнання. Йому присвоєно статус галузевого Національного інституту з енергозбереження та охорони навколишнього середовища, а його робота відзначена численними державними нагородами. Всього в штат Центру входить понад 7000 кваліфікованих фахівців, які працюють в 728 обладнаних лабораторіях. У власності компанії - більше 30 000 патентів.

Продукція

За роки свого існування компанія GREE Electric Appliances Inc. перетворилася з маленького підприємства з обмеженим асортиментом в гіганта з виробництва кліматичної техніки. Завдяки правильно поставленим завданням, наполегливій праці та злагодженій роботі відібраних фахівців про інверторні кондиціонери GREE знають у всьому світі. На сьогоднішній день асортимент компанії включається всілякі кліматичні системи побутового та напівпромислового типу, в тому числі чилери, фанкойли і мультизональні системи GMV.
Основним принципом «Філософії Досконалого Кондиціонера Gree» є висока якість продукції. Саме надійність, ефективність, велика різноманітність моделей і безліч функцій зробили бренд впізнаваним у світі. Gree - кондиціонери з великої літери. Вони стильні і потужні одночасно, надійні і відносно недорогі. Понад 300 мільйонів користувачів у світі вибирають обладнання китайської компанії.
У 2005 році з метою організації комфортного життя і здорового мікроклімату компанія створила унікальний продукт - першу модель осушувача Gree. Згодом пристрої модернізувалися, так що зараз Gree займається виробництвом осушувачів і очищувачів повітря із застосуванням власних унікальних розробок і технологій в сфері обробки повітря.
У очисниках Gree забруднене повітря проходить через 5 фільтрів, які дозволяють реалізувати багаторівневу систему очищення для забезпечення найбільш здорового мікроклімату в приміщеннях. Також очисники забезпечені спеціальними датчиками, які розпізнають тип забруднення, будь то дим, пил або мікроби. Осушувачі Gree допомагають впоратися з проблемою виникнення грибка або цвілі в ванних кімнатах, підвалах, гаражах.
Також компанія випускає і інші агрегати, які значно покращують життя сучасної людини. Так, теплові насоси Gree «повітря-вода» визнані одними з найбільш економічних в світі, так як забезпечують зниження витрат на опалення в 4 рази! Крім того, тепловий насос Gree може опалювати і охолоджувати будинок, а також нагрівати воду.
Виробник дбає про репутацію своєї продукції з перших етапів виробництва. Контроль якості виконується на стадії розробки, складання, монтажу та сервісного обслуговування. Всі пристрої компанії мають міжнародний сертифікат якості. Гарантійний термін на обладнання складає 5 років.

Купити техніку GREE від офіційного представника «Рівне-кондиціонер»

Сертифікат офіційного дилера Gree«Рівне-кондиціонер» є офіційним представником компанії Gree в Україні. В інтернет-магазині компанії ви знайдете очисники й осушувачі повітря, чилери, фанкойли, мультизональні системи GMV, теплові насоси і, звичайно ж, кондиціонери Gree, ціна яких не буде відрізнятися від заявленої виробником.
«Рівне-кондиціонер» на ринку з 2005 року. За цей час компанії вдалося укласти успішну співпрацю з 34 всім відомими і надійними брендами, так що зараз на вибір покупця представлено більше 3000 варіантів якісної кліматичної техніки.
Перелік послуг «Рівне-кондиціонер» досить широкий. До них відносяться:

  • Установка;
  • Ремонт;
  • Монтаж;
  • Діагностика;
  • Чистка;
  • Сервісне обслуговування;
  • Демонтаж.

Компанія доставляє продукцію в Рівному і міста Рівненської області: Березне, Радивилів, Рокитне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Сарни. В межах Рівного - доставка безкоштовна, здійснюється в той же день. В інші міста України обладнання відправляється кур'єрськими службами.