Каталог

Фільтри

Підбір по параметрах

Про компанію Neoclima

Neoclima логотип Neoclima - це популярний міжнародний бренд, під яким випускається надійна і сучасна кліматична техніка. У виробництві своєї продукції компанія використовує інноваційні технології, за рахунок чого кожен окремий агрегат є функціональним і стильним. Багаторічна науково-дослідницька діяльність дозволила компанії Неокліма домогтися високих результатів і вийти на світовий ринок з якісним продуктом.
Під брендом Neoclima випускаються системи кондиціонування, опалення, вентиляції та водопостачання. Кожен агрегат має сертифікат якості і відповідає міжнародним стандартам. Контроль якості на заводі виробника виконується на ранніх етапах розробки і проектування пристроїв, в процесі їх складання і навіть після реалізації. Використання досвіду світових компаній-виробників і постійний пошук інноваційних ідей дозволили компанії в найкоротші терміни завоювати споживчий ринок і зробити бренд відомим.
Компанія не стоїть на місці, постійно розробляючи і додаючи в асортимент нові пристрої. На все обладнання фірми надається гарантія, а сервісні центри розташовуються на всій території Росії і в країнах СНД.
Компанія Неокліма була заснована в 1977 році в Греції. На той момент її спеціалізацією був випуск повітряних завіс та іншого кліматичного обладнання. Зараз же в асортименті фірми безліч різних по функціоналу і складності пристроїв, що мають відмінну якість збірки і сучасний зовнішній вигляд. Продукція дуже популярна у всіх європейських країнах.
За 35 років своєї діяльності компанія досягла видимих ​​результатів. Постійне тестування нових моделей і вдосконалення вже існуючих, розробка і доповнення функціонала, відповідальне ставлення до роботи, - все це сприяло виходу фірми на новий рівень. Зараз кожен кондиціонер Neoclima - це сучасне і надійне обладнання, здатне прослужити багато років, радуючи своєю функціональністю і зовнішніми даними. Під брендом випускаються кліматичні системи для всіх сфер застосування, в тому числі приватних будинків, готелів, ресторанів і промислових майданчиків.
Своїм покликанням компанія вважає створення нового клімату в будинку, що зрозуміло з її назви. Для цього в штат були зібрані провідні фахівці галузі, які, не покладаючи рук, трудяться над створенням нових пристроїв. Фірма ніколи не зупиняється на досягнутому і постійно модернізує свої розробки, представляючи споживачам більш функціональні і стильні агрегати за доступною ціною.

Продукція

На даний момент в асортиментну лінійку виробника входять інфрачервоні, газові, дизельні та електричні обігрівачі Neoclima. Також компанія випускає теплові насоси, теплі підлоги, теплові гармати і завіси, тепловентилятори і безліч інших агрегатів з категорії теплового обладнання.
Для побутового застосування виробляються осушувачі та зволожувачі повітря, мультизональні комплекси VRF, фанкойли, а також кондиціонери Неокліма. Мета компанії - стати найбільш обираємою в Європі і за її межами, завоювати лояльність і довіру споживачів, виступити в ролі надійного союзника в створенні комфорту в будинку.

Купити техніку NEOCLIMA від офіційного представника «Рівне-кондиціонер»

Сертифікат офіційного дилера NeoclimaКомпанія «Рівне-кондиціонер» - офіційний представник Neoclima на території України. Компанія працює на ринку кліматичної техніки вже понад 15 років. Асортимент інтернет-магазину «Рівне-кондиціонер» складає більше 3000 моделей кліматичного обладнання від 34 надійних виробників, в тому числі і Neoclima.
В інтернет-магазині компанії ви знайдете товари з категорії теплового обладнання, зволожувачі повітря та кліматичну техніку відомого бренду. «Рівне-кондиціонер» пропонує якісне обладнання за ціною виробника і з доставкою, тому, купити кондиціонер Neoclima тут дуже легко. У магазині вам завжди зможуть підібрати ідеальний кліматичний комплекс, грунтуючись на потребах і побажаннях.
Компанія «Рівне-кондиціонер» пропонує своїм клієнтам наступні послуги:

  • Монтаж;
  • Демонтаж;
  • Установка;
  • Сервісне обслуговування;
  • Чистка;
  • Діагностика;
  • Ремонт.

«Рівне-кондиціонер» здійснює доставку по всій Рівненській області в міста: Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Сарни, Березне, Радивилів, Рокитне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Зарічне. По місту Рівне - доставка безкоштовна, в інші міста - ціна залежить від прайса обраної кур'єрської служби.