Каталог

Фільтри

Підбір по параметрах

Про компанію Toshiba

Toshiba логотип Торговий бренд Toshiba належить однойменній міжнародній корпорації, заснованій в Японії зі штаб-квартирою в Токіо.
Toshiba Corporation - гігант з виробництва обладнання IT, побутової та промислової техніки, електроніки та електроенергетичних систем. Крім цього в сферу діяльності фірми входить випуск приладів освітлення, систем зберігання даних, очищення води та автоматичних систем безпеки на дорогах. За свої досягнення і неоціненний внесок у світові галузі в 2015 році компанія зайняла 157-е місце (і 169-е в 2016 році) в рейтингу «Fortune Global 500».
Під управлінням японської корпорації знаходяться кілька компаній світового масштабу, об'єднаних воєдино в групу. Протягом 140 років існування корпорація досягла нереальних висот в різних галузях, в тому числі енергетичної, соціальної і інформаційної. Всі ці переваги і багаторічний досвід відкривають перспективи зайняти першість в сфері технологій кіберфізичних систем.
Слоган компанії «leading innovation» перекладається як «провідний інновації», що підтверджує її бажання наповнити світ новими, інтелектуально розвиненими і мультифункціональними системами, здатними зробити життя простіше і цікавіше. Корпорація керується принципом «Відповідальність перед людьми - відповідальність перед майбутнім» і невтомно шукає ідеї дозволу щоденних проблем людства. У 2017 році корпорація Toshiba реалізувала своєї продукції на загальну суму понад 3,9 трлн ієн (37,2 млрд доларів США), маючи при цьому штат в 132 тисячі чоловік.
За роки роботи компанія запатентувала більш 150 технологій, які в подальшому впровадила в розробку своїх продуктів і якими користуються у всьому світі. Безліч міжнародних проектів і постійна робота в декількох галузях зробили бренд відомим і шанованим на глобальному рівні. Вся продукція компанії відповідає нормам і стандартам, а кожний окремий пристрій піддається тестуванню ще на ранній стадії виготовлення.

Кондиціонери Toshiba

На сьогоднішній день бажання купити кондиціонер Toshiba виникає у мільйонів людей у всьому світі. Висока якість, відмінна збірка, грамотно підібрані комплектуючі та хороший функціонал, - ось ключові переваги пристроїв. Японська компанія випускає різноманітні по технічним і зовнішнім характеристиками системи для побутових і комерційних приміщень. Агрегати встановлюються в торгові центри, адміністративні та медичні будівлі, місця громадського харчування та спортивні комплекси.
У виробництві кліматичного обладнання японська компанія використовує виключно інноваційні технології. Кондиціонер Toshiba з серії «Super Digital inverter» оснащений інверторним компресором, який дозволяє автоматично підбирати робочий режим і температуру повітря, що подається. Пристрої з серії «Digital» оптимальні для офісних приміщень, ресторанів і кафетеріїв. Вони здатні працювати при мінусовій температурі за бортом, не втрачаючи при цьому ефективність. Потужні, непомітні в інтер'єрі і дуже функціональні системи напівпромислового типу здатні за лічені хвилини створити бажаний мікроклімат в будь-якому приміщенні.
Купуючи кондиціонер Тошиба, ви отримуєте цілий ряд переваг: безшумне і безпечне охолодження кімнат, очищення повітря, що подається від пилу і домішок, економію електроенергії. Безмежні можливості всього в одному пристрої.
Виробник пропонує широкий асортимент спліт систем, що мають різні кольори і форми, унікальні функції та різний діапазон потужностей. Настінні агрегати здатні впоратися з будь-якими завданнями.
В каталозі виробника можна знайти чилери, фанкойли, мультизональні VRF-системи для адміністративних будівель, готелів та торгових центрів. У систему можна включити кілька внутрішніх блоків різних конфігурацій, а також розташувати основний зовнішній блок на відстані до 230 метрів від внутрішніх. Тошиба вирішує всілякі проблеми кліматичного обладнання, даючи споживачам можливість безтурботно насолоджуватися комфортом вдома і на роботі.

Купити кліматичну техніку TOSHIBA від офіційного представника «Рівне-кондиціонер»

Сертифікат офіційного дилера ToshibaКомпанія з 15-річним досвідом «Рівне-кондиціонер» - офіційний представник Toshiba в Україні. Модельний ряд (близько 3000 найменувань) складає обладнання від 34 надійних виробників.
На сайті компанії представлені найбільш затребувані агрегати японського виробника: канальні, касетні, консольні і настінні системи побутового та напівпромислового типу. Тут ви також можете вибрати функціональну систему мульти спліт Toshiba за цінами виробника.
Серед послуг, що надаються компанією «Рівне-кондиціонер» найбільш популярними є:

  • Діагностика;
  • Чистка;
  • Установка;
  • Монтаж;
  • Демонтаж;
  • Ремонт;
  • Сервісне обслуговування.

Замовити обладнання або послугу можна на сайті або в телефонному режимі. Компанією здійснюється доставка по всій Рівненській області в міста: Рівне, Костопіль, Млинів, Здолбунів, Володимирець, Корець, Острог, Сарни, Березне, Радивилів, Рокитне, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця та Зарічне. В межах Рівного - доставка безкоштовна і здійснюється в день замовлення, в інші міста України ціна і терміни залежать від обраної кур'єрської служби.