Каталог

Фільтри

Електроконвектор Roda RSP-1000

Електроконвектор Roda RSP-1000
Електроконвектор Roda RSP-1000
Електроконвектор Roda RSP-1000
Електроконвектор Roda RSP-1000
Електроконвектор Roda RSP-1000
Електроконвектор Roda RSP-1000
REC1
В наявності
Ціна
1 199,00 грн.
RSP-1000
 • Захист від води Немає
 • Нагріваючий елемент Відкритий
 • Площа обігріву, кв.м. 10
 • Пульт ДК Немає
 • Серія Roda Standart Plus
 • Тип монтажу Підлоговий/ Настінний
 • Управління Механічне
 • Потужність, Вт 1000
 • Розміри приладу мм 450*490*100
 • Країна виробник Україна
 • Вага, кг 4,0
 • Гарантія, м 60
 • Опора Пасивна (ніжки)

Електроконвектор Roda RSP-1000

З огляду на постійне збільшення рівня цін на природний газ та інші види палива, німецький бренд Roda пропонує сучасний, економічний опалювальний прилад - електричний конвектор RSP-1000.

Електроконвектори Roda забезпечують швидкий і безшумний обігрів, а також види палива та наднадійними пристроями для основного та додаткового опалення приміщень будь-якого класу: заміських будинків, квартир, об'єктів соціальної сфери та комерційної нерухомості. Конвектори можуть бути змонтовані на стіну за допомогою кронштейнів або встановлені на підлогу з використанням пасивних опор (поставляється в комплекті).

Електроконвектор працює за принципом природної конвекції повітря: холодне повітря, проходячи через конструкцію пристрою, нагрівається і виходить через ґрати. Завдяки спеціальній формі корпусу прискорюється циркуляція повітря із забезпеченням швидкого обігріву приміщення по всьому об'єму.

Висока надійність конструкції, якість комплектуючих, 100% тестування в процесі виробництва дозволяє підтримувати термін гарантійного обслуговування протягом 5 років, а термін експлуатації не менше 10 років.

Принциповою відмінністю нагрівального елементу в електроконвекторах RÖDA Standard + RSP є застосування в якості резистивного елемента тонкої стрічки прямокутного перетину.

Особливості конструкції:

 1. Зменшення аеродинамічного опору нагрівального елементу призвело до значного зниження теплового опору нагрівач-середовище. Температура поверхні стрічкового резистивного нагрівача знизилася до рівня величини 300-400°С, що значно нижче температури розкладання повітря (не сушить повітря). Низька робоча температура резистивного елемента обумовлює потенційно дуже високу надійність нагрівача. Нагрівальні елементи пройшли цикл спеціальних випробувань на тривалу роботу. При напрацюванні 10 000 годин ніяких змін в елементах конструкції і параметрів не виявлено, що з упевненістю дозволяє робити висновки про гарантоване забезпечення терміну служби обігрівальних приладів 10 і більше років.
 2. Застосування в «стрічкових» резистивних елементах низького теплового опору нагрівач-середовище, обумовлюють принципово низьку інерційність, а також миттєвий, без затримки, вихід на робочий режим, що дозволяє забезпечити більш точну підтримку робочої температури в приміщенні і обумовлює високу економічність.
 3. Нагрівачі забезпечені оригінальним, швидкодіючим обмежувачем температури з температурою відключення 120°С. Обмежувач температури вбудований в нагрівач і є невід’ємною частиною його конструкції. Висока надійність захисту від перегріву нагрівального елементу і, відповідно, обігрівального приладу гарантована застосуванням виключно термовимикачів, що виготовляються фірмами зі світовим ім’ям: Texas Instruments (США), Microterm (Німеччина), Uchia (Японія). Наявність вбудованого термовимикача в нагрівальному елементі робить експлуатацію нагрівальних приладів абсолютно безпечною.
 4. На відміну від нагрівачів інших типів, які в даний час в переважній більшості випадків, виготовляються в країнах Південно-Східної Азії, нагрівальні елементи в електроконвекторах RÖDA Standard + RSP виготовляються тільки на заводах в Німеччині (місто Hatzenbuhl) і Чеської Республіки (філія компанії Eichenauer), що обумовлює їх повну відповідність жорстким вимогам європейських стандартів безпеки, якості та екології.
 5. швидкий та безшумний обігрів;
 6. робота по принципу природньої конвекції повітря;
 7. термін експлуатації не менше 10 років;
 8. європейський нагрівальний елемент;
 9. подвійна потужність нагрівального елементу з можливістю використання тільки 50% від номіналу для більшої економії електроенергії;
 10. можливість підлогового та настінного монтажу (опори і кронштейни поставляються в комплекті);
 11. режим підтримки мінімальної температури +8С;
 12. зручна ручка для транспортування;
 13. використання екологічно безпечних матеріалів;
 14. датчик відключення при падінні конвектора на підлогу;
 15. датчик відключення за умов перегріву нагрівального елементу;
 16. низьке енергоспоживання.

Электроконвектор Roda RSP-1000

Коментувати

Переглянуті товари