Каталог

Фільтри

Ультразвуковий зволожувач повітря Сooper&Hunter CH-2945T Maui

Ультразвуковий зволожувач повітря Сooper&Hunter CH-2945T Maui
Ультразвуковий зволожувач повітря Сooper&Hunter CH-2945T Maui
ZNCH7
Знятий з виробництва
Ціна
0,00 грн.
CH-2945T Maui
Об'єм резервуару л 4,2
Зволоження мл/год 300
Рівень шуму
дБ (максимум) менше 38
Напруга В 220-240
Частота току
Гц 50
Споживання електроенергії (холодний пар) Вт 23
Рекомендована площа застосування м2 30-40
Габарити мм 188х192х303
Вага кг 1,8
Розмір коробки мм 195х204х346
Вага брутто
кг 2,16

Ультразвуковий зволожувач повітря Сooper&Hunter CH-2945T Maui

Дизайн розроблений в глибокому чорному кольорі. Гладка чорна поверхня і текстура у поєднанні з насиченим кольором корпусу зачаровують. У конструкції приладу корпусу втілені оригінальні дизайнерські і технічні рішення. Завдяки ним прилад не буде не помічений на полиці магазину, а будь-якому інтер'єру додати цікаву родзинку.

Головною деталлю цього зволожувача є спосіб затоки води - воду заливаємо прямо згори, просто знявши верхню кришку, що значно спрощує його експлуатацію і обслуговування.

Важливо відмітити, що зволожувач повітря серії Maui це не лише вінець простоти у використанні, але і багатофункціональний прилад, що поєднує в собі декілька функцій.

По-перше, це зволоження з високою продуктивністю до 300 мл/год. Які допоможуть підтримувати необхідний для здоров'я людини рівень вологості в приміщенні під час опалювального сезону, захищаючи усіх, а особливо маленьких членів сім'ї від негативної дії сухого повітря.

У нічний час можна використати прилад як додатковий елемент підсвічування. Особливо ця функція сподобається вашим дітям. М'яке, не яскраве світло нічної лампи позбавить від страху засинати в темряві. Управляти включенням і виключенням лампи можна за допомогою окремої кнопки на панелі управління. Таким чином ви самі можете вибрати, коли використати нічну лампу, а коли ні.

По-третє, зволожувач CH-2945t Maui оснащений аромакапсулой, в яку ви можете додати будь-яку, улюблену вами ароматичну олію. І через мить кімната наповниться улюбленим ароматом. Приємний аромат і комфортний рівень вологості дозволить Вам максимально розслабиться, і відпочити після трудового дня.

А також варто відмітити, що прилад оснащений ультрафіолетовою лампою, яка вбиває усі шкідливі мікроорганізми в піддоні, таким чином повітря наповнюється максимально чистою парою.

Ультразвуковий зволожувач CH-2945t серій Maui стане відмінним помічником у формуванні комфортного і корисного клімату у будинку. Cooper&Hunter - це завжди комфортні інновації.

  • Великий резервуар 4,2 л;
  • Велика продуктивність по зволоженню 300 мл/год;
  • Верхня затока, простота у використанні;
  • Аромакапсула для створення SPA-ефекту;
  • 12 годинний таймер;
  • Ультрафіолетова лампа для знищення бактерій;
  • Інтуїтивне і просте керування;
  • Автоматичний контроль рівня вологості;
  • Автоматичне вимкнення при порожньому баку;
  • Безшумна робота для комфортного використання під час сну і відпочинку.

Коментувати

Переглянуті товари