Каталог

Фільтри

НОВИНКА В НАШОМУ АСОРТИМЕНТІ!!!!

Дисіпатор (випаровувач конденсату) C&H Розроблено та виготовлено в Україні!!!!

Конденса́ція (від лат. condensare — згущувати) — процес переходу газу або насиченої пари в рідину, чи тверде тіло, внаслідок охолодження або стиснення.

Процес охолодження повітря супроводжується із природнім утворенням конденсату. Системи кондиціювання, чи-то звичайні спліт-системи, чи мультизональні системи, оснащені системами відведення конденсату. Конденсат накопичується на піддоні, а потім стікає по дренажній трубці. Організація відведення конденсату - це базова стандартна послуга при інсталяції кондиціонерів.

Але, щодалі трапляється із конденсатом? Зазвичай, вода стікає з трубки на вулицю. Під час літнього сезону можна спостерігати, як власники кондиціонерів підставляють або пляшки, в які зливається конденсат, або організовують власноруч відведення конденсату e дощові дренажні ґратки.

А чи є просте і ефективне рішення уникати накопичення конденсату, який стікає по стінам будинків, крапає на перехожих і, звичайно, все це супроводжується дратівливим стуком по сусідніх балконах? Майже кожен стикався з проблемою, коли сусіди скаржились на те, як ваш кондиціонер крапає на їхній балкон, тим самим, створює дискомфорт оточуючим. 

COOPER&HUNTER пропонує елегантне рішення проблеми відведення конденсату! Дисіпатор CH-DIS23V1 від COOPER&HUNTER – це пристрій, який накопичує воду від конденсату кондиціонера і випаровує її методом електролізу. Дисіпатор працює наступним чином: він збирає конденсат, що утворився в кондиціонері, і випаровує його в навколишнє середовище. А електрика споживається з урахуванням того, скільки конденсату надійшло у випарник.

Це швидкий, екологічний, тихий і комфортний пристрій, який легко під’єднується до будь-якого кондиціонера. Невеличкий пристрій легко встановлюється поруч з зовнішнім блоком кондиціонера і не потребує особливого догляду.

Обслуговувати дисіпатор CH-DIS23V1 — легко! Достатньо періодично мити його під час стандартного сервісного обслуговування кондиціонера, яке виконують авторизовані спеціалісти.

Пристрій під'єднується до 220В, він абсолютно бесшумний і протягом усього літнього сезону буде забезпечувати Вам комфорт і спокій. Дисіпатор CH-DIS23V1 пожежобезпечний та стійкий до сонячних променів. Підходить до всіх типів спліт-систем за умови дотримання норми споживання 2,8 л/год. Має надлегкий корпус і компактні розміри, просто монтується до стіни біля зовнішнього блоку кондиціонеру. Дисіпатор від COOPER&HUNTER — це Ваш надійний помічник для організації комфорту мікроклімату!

Купити Дисіпатор у м. Рівне

У нас ви зможете купити дисіпатор та іншу кліматичну техніку. Ми пропонуємо якісні пристрої за доступними цінами. На сайті інтернет-магазину rivne-cond.rv.ua представлено безліч моделей від світових виробників.

Ми є офіційними дилерами Cooper&Hunter, Daikin, Mitsubishi, Neoclima, Leberg, Tosot та інших всесвітньо відомих брендів, тому можемо надати вам не лише гарантію, але й якісне сервісне обслуговування кліматичних систем. Зверніться до наших спеціалістів і вони з радістю розкажуть усі нюанси роботи даних пристроїв. Пропонуємо вам взаємовигідні умови співпраці з перспективою на майбутнє.

Придбати дисіпатори ви зможете у Рівному та Рівненській області. Пропонуємо доставку в наступні міста: Рівне, Березне, Дубровиця, Зарічне, Млинів, Острог, Володимирець, Гоща, Демидівка, Костопіль, Радивилів, Рокитне, Дубно, Здолбунів, Корець, Сарни.