Каталог

Фільтри

ТОП 5 трендових продуктів, які очищають повітря!

ТОП 5 трендових продуктів, які очищають повітря!

Всім, хто ще не в тренді продажів, пропонуємо звернути увагу на ТОП 5 приладів з додатковою системою очищення для боротьби з вірусами та іншими забруднювачами:

1) Toshiba J2KVRG серії Shorai Premium - це новий ультра-сучасний прилад класу А++, обладнаний генератором озону, який дуже ефективно видаляє запахи, знищує віруси і бактерії.

Toshiba J2KVRG серии Shorai Premium

2)  Panasonic CS/CU-E 7RKD - кондиціонер з великою історією і доведеною надійністю. Фішка кондиціонера - унікальна запатентована і перевірена роками система очищення NANOE, яка здатна на 99% очищати повітря від вірусів, бактерій, цвілі, алергенів, запахів і інших забруднювачів.

Panasonic CS / CU-E 7RKD

3)  Neoclima SKYCOLD NORDIC - новинка 2020 року, яка здатна обігріти при -25 °С і працює на новітньому фреоні R32. Skycold Nordic має плазмовий фільтр, який добре очищає і дезинфікує повітря в приміщенні. Довічна гарантія на компресор обов'язково приверне до себе увагу споживача.

Neoclima SKYCOLD NORDIC

Припустимо, що тим споживачам, які вже мають встановлені кондиціонери - потрібен тільки прилад для очищення і зволоження повітря. Пропонуємо звернути увагу на:

4) Кліматичний комплекс Panasonic F-VK655R-N - це очищувач повітря з системою очищення NANOE і чотирма незалежними фільтрами і функцією зволоження. Це найдосконаліший побутовий очищувач повітря в світі. Його фільтри здатні знищити до 99,9% вірусів, бактерій, алергенів, формальдегідів, цвілі, запахів, хімічних речовин та інших забруднювачів. Термін служби фільтрів досягає 10 років, що не має аналогів на ринку. Компанія Panasonic провела десятки досліджень і має багато міжнародних сертифікатів якості продукту. На жаль ще немає тестів по вірусу COVID19, але за іншими коронавірусу і вірусів грипу типів H1N1, H1N5 має багато досліджень, тому ми можемо погодитися з високою часткою ймовірності, що ця чума 2020 теж не є винятком.

Климатический комплекс Panasonic F-VK655R-N

5)  Мийка повітря Neoclima МР-50 - це доступний варіант для домашнього комфорту і очищення повітря. Це прилад з додатковим фільтром класу НЕРА. Дизайн приладу має нагороду Reddot Design Award.

Мойка воздуха Neoclima МР-50

 

Бережіть себе і своїх близьких!

З повагою, ПП "Рівне-кондиціонер".